Home

Prive emisioni i fundit

20 vjet nga Opinion, këto ishin gjërat më interesante

Prive; Ora e Pasdites; Familja ime; TË TJERA. Wazzup; Sports Show; Ju Flet PR; Minuta e Fundit; Lajme; Sport ; Prive; Kolumne; Kulturë; Shëndet; Lifestyle; Tech & Auto; Kuriozitete; 11:48, 06/08/2020 Labi-Qeverisë: Doni një spital për COVID-19, ndërsa qytetari nuk mund të shërohet nga kanceri në vendin e tij. Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, ka shprehur. Të fundit. All; Kulturë ; Modë; Yjet; Yjet. Shenjat e horoskopit që nuk heqin kurrë dorë nga një lidhje sado e hidhur të bëhet Së fundmi në Prive, i ftuar ishte reperi nga Gjilani, Fero. Ai u përgjigj në 25 Pyetjet e përgatitura... Read More. Yjet. Probleme të vazhdueshme shëndetësore: Bebe Rexha duhet t'i nënshtrohet operacionit. Author Prive KlanKosova Posted on. Ftesë në 5,Historia e rrallë, në karrige me rrota por rrëmben nusen në Greqi, 29 Maj 2020, Pjesa 1 - Duration: 26:12. Top Channel Albania 207,423 view

Best of Brake Check Gone Wrong (Insurance Scam) & Instant Karma 2019 |Road Rage, Crashes Compilation - Duration: 15:20. Dashcam Lessons Recommended for yo Congress Votes to Limit Trump's War Powers After Iran Lies: A Closer Look - Duration: 12:17. Late Night with Seth Meyers Recommended for you. Ne

Emisioni Prive në Klan Kosova me Liberta Spahiun, po e përmbyll sezonin e radhës, për tu rikthyer edhe më fuqishëm në shtator. Dhe emisioni i fundit po përmbyllet me disa emra të spikatur të skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja Kida, flet ekskluzivisht për Prive par largimit nga menaxhmenti i On Records. Këngëtari Butrint Imeri si rrallë Continue reading Episodi i fundit. Prive Reality - Pjesa 2 - Edicioni Festiv - Duration: 49:04. Prive TV 77,489 views. 49:04. Pushime On Top - Takimi im i parë me Sarën, si ma prezantoi Ledri - Duration: 22:21..

Prive - Klan Kosov

Zbulohet emisioni i ri i Marina Vjollcës - ku pritet të angazhohet moderatorja? Insajderi. 0. Marina Vjollca ka qenë shumë e komentuar gjatë vitit që lamë pas për faktin se në cilin emision do e shihnim sërish. Por pas përfundimit të C'est la vie në janar, Marina u zhduk nga ekrani dhe preferoi t'i jepte pak më hapësirë jetës private me udhëtime të shumta me. Ne studio: Teuta Krasniqi Meda Ana Kabashi. How to make Classic Zucchini Parmigiana - Rossella's Cooking with Nonna - Duration: 27:14. Rossella's Cooking with Nonna Recommended for yo Emisioni 360 Gradë është përfshirë në një debat midis gazetarit investigativ Basir Çollakut dhe ish-shefit të Shërbimeve Informative Shtetërore, Fatos Klosi. Çollaku e ka akuzuar Vazhdo leximin. LAJMI I FUNDIT. Emisioni i ri në Tv Klan, ja personazhet që do bëjnë operacione plastike . 2 vite më parë 0 Views. Pak ditë më parë, lajmi se Kiara Tito është bërë. Emisioni Prive në Klan Kosova me Liberta Spahiun, po e përmbyll sezonin e radhës, për tu rikthyer edhe më fuqishëm në shtator. Dhe emisioni i fundit po përmbyllet me disa emra të spiktaur të skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja Kida, flet ekskluzivisht për Prive par largimit nga menaxhmenti i On Records. Këngëtari Butrint Imeri si rrallë Continue reading Episodi i fundit.

Kurse, spitalet private IMH, Intermed, po akuzohen për dhënie ryshfeti dhe trajtim të pandërgjegjshëm mjekësor. Për dhënie ryshfeti po akuzohet edhe spitali privat Doktor. Që të tri këto spitale akuzohen edhe për veprën penale shmangia nga tatimi. Në këtë rast, të përfshirë kishin qenë edhe ish-ministri i Shëndetësisë (MSH), Ferid Agan dhe ish. Emisioni Prive javën që lamë pas pati edicionin e fundit të këtij sezoni në transmetim. Në Klan Kosova, me Liberta Spahiun, u tranmsetuan kronika ekskluzive me emrat më in të momentit. Nëse rastësisht u kanë ikur pa i parë intervistat e fundit, Prive.al ua risjellë edhe njëherë e të gjitha mund t'i gjeni në linqet Continue reading Episodi i fundit i Prive - nëse u ka.

Video: Të Pathënat e Yjeve Shqiptarë - Privé - Faqja Zyrtar

Një prodhim i ri duhet të jetë i përgatitur mirë. Prandaj, në këtë studio të vecantë të Klan kosovës po bëhen provat e fundit, që ndërrimi i natës, si emisioni i fundit në serinë e produkteve unike të televizionit, të shkojë mirë, kur starton, të hënën e 2 nëntorit. Edicioni i parë i kushtohet, pos [ Nd'rrimi i Natës - emisioni kosovar më i shikuar në Primetime By Prive KlanKosova on Dhj 27, 2018 Nd'rrimi i Natës me Alaudin Hamitin, Donika Lamaxhemën dhe Donika Gashin në Klan Kosova, sipas statistikave të nxjerra nga kanali i videove Youtube, del të jetë emisioni më i shikuar kosovar i llojit të vet Gjilan - Zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka bërë të ditur për Betimi për Drejtësi se deri më tani nuk ka pasur asnjë shkelje nga qytetarët, sa i përket moszbatimit të masave të vendosura nga qeveria për mbrojtje nga koronavirusi. I njëjti ka deklaruar se vigjilenca dhe kujdesi i autoritetit të policisë është i shtuar dhe se po. Tv Klan STOP - EMISIONI 20 (SEZONI 4) 21:05 28/09/2018. Masat për shtimin e popullsisë, reagimi i qytetarëve

Emisioni Prive në Klan Kosova me Liberta Spahiun, po e përmbyll sezonin e radhës, për tu rikthyer edhe më fuqishëm në shtator.Dhe emisioni i fundit po përmbyllet me disa emra të spikatur të skenës muzikor Gjilan - Mungesa për arsye shëndetësore e anëtares së trupit gjykues, Luljeta Shabani, ka bërë që të shtyhet seanca e paraparë për të premten në Gjykatën Themelore në Gjilan, ndaj ish-kryetarit të Komunës së Kllokotit, Sasha Mirkoviq, i akuzuar për keqpërdorim të detyrës zyrtare.. Kryetari i trupit gjykues Naser Maliqi, ka njoftuar palët për mungesën e kushteve për. Me i fundit. Haradinaj: Në gusht do të iniciohet zhbërja e Gjykatës Speciale . N'Kosovë Show nga Shpetim Desku vjen këtë të diel [Video] Një bashkëpunim i produksionit Art Media dhe Gazetës Express, emisioni do të transmetohet edhe në televizionin FirstCanel po në të njëjtën orë. n'Kosovë Show do të jetë emision i përjavshëm ku do të trajtohen tema të ndryshme.

A e largoi Albin Kurti dje Adriatik Kelmendin nga emisioni i tij? Madhësia e tekstit. Periskopi.com 9 Tetor 2019, 11:14 Lajme. Në emisionin e mbrëmshëm që nuk u quajt Rubikon por ishte Rubikon ishte i ftuar Albin Kurti i Vetëvendosjes, kandidati që doli i pari në zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit. Por, në atë emision më shumë u vërejt mungesa e tij se prania e kryeministrit. Prive; Ora e Pasdites; Familja ime; TË TJERA. Wazzup; Sports Show; Ju Flet PR; Minuta e Fundit; Lajme; Sport; Prive ; Kolumne; Kulturë; Shëndet; Lifestyle; Tech & Auto; Kuriozitete; Emisioni më i ndjekur në Opinion, debati Nano VS Berisha. 18:09, 7 Shtator 2017. Debati më i ndjekur në emisionin Opinion në këtë periudhë njëzetvjeçare padyshim ka qenë përballja kokë më kokë. Emisioni 7 ditë me ndërmarrësit, do të ofrojë para shikuesve një pasqyrë të qartë se si është të jesh ndërmarrës dhe cilat janë sfidat e nisjes së një biznesi. Individë të ndryshëm nga fusha e biznesit, do të jenë pjesëmarrës gjatë emisionit, ku për 7 ditë do t'i rrëfejnë përvojat e tyre, rrugëtimin e tyre në biznes dhe si ndërtohet një kompani

PRIVE EMISIONI 30.05.2020 - YouTub

 1. Lajmet e fundit nga Kosova, Rajoni dhe gjithe Bota. Ketu mundeni te shikoni lajmet aktuale me Video nga gjithat TV Kanalet Shqiptare. Informohu ne Zemra.co
 2. Emisioni i radhës. 16:00 - 16:30 Programi i pasdites 12:00 - 12:15 Programi i mesditës Më shumë radio. Programet; Podcast; RSS; Kërko Kërko; E mëparshme E ardhshmja. Lajmi i fundit. E mëparshme E ardhshmja. Drejtpërdrejt. Shëndetësi. Laboratorët privatë në Kosovë s'kanë leje të bëjnë teste koronavirusi 13 maj, 2020 Luljeta Krasniqi - Veseli; Ariana Kasapolli - Selani; Një.
 3. Prive; Ora e Pasdites; Familja ime; TË TJERA. Wazzup; Sports Show; Ju Flet PR; Minuta e Fundit; Lajme; Sport ; Prive; Kolumne; Kulturë; Shëndet; Lifestyle; Tech & Auto; Kuriozitete; Pse u largua Sofia nga emisioni i Çanit. 15:00, 23 Prill 2016. Sofia, biondja simpatike e emisionit Zonë e lirë është zëvendësuar me një tjetër Sofi. Gjatë emisionit të djeshëm, Sofia që.
 4. Emisioni i radhës. 12:00 - 12:15 Programi i mesditës 16:00 - 16:30 Programi i pasdites Më shumë radio. Programet; Podcast; RSS; Kërko Kërko; E mëparshme E ardhshmja. Lajmi i fundit. E mëparshme E ardhshmja. Drejtpërdrejt. Lajmet. Twitter thotë se hakerët shikuan mesazhet private të 36 llogarive 23 korrik, 2020 Ilustrim. Shpërndaje . Print. Twitter tha se hakerët kanë parë.
 5. e ligji
 6. Çlirim Gjata: Drejtësia private e Edi Ramës . TË NGJASHME. LIVE/ 'Këndi i Kimit', publicisti analizon ngjarjet e javës në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni . Emisioni 'Ora 19:00' me moderatoren Juli Krisafi. Sporti në Syri TV me gazetaren Enkeleida Zeko. VIDEO/ Reforma zgjedhore dhe drejtësia e re, Presidenti Meta në deklaratë . LIVE/ Monika Kryemadhi përballë gazetarëve në 'Çim.
 7. e ligjit 13 Qershor, 2020. Emisionet e fundit . Prioritetet e Ministrisë së Drejtësisë 6 Qershor, 2020 . Kush e mbron privatësinë në Kosovë? 30 Maj, 2020 . Programi për kompensi

Instituti e shpall pallatin te pabanueshem, ekspertja private te parrezikshem. Për problemin e banorëve të pallatit 2-katësh nënjësinënumër 3, iu drejtuam Institutit të Ndërtimit, konkretisht drejtorit Agron Hysenlliu.Ky i fundit u shpreh, se për këtë rast, është bërë një akt-konstatimi dhe pallati është i pabanueshëm, sepse është i vjetër dhe një tërmet 8 ballë e. Lajmi i fundit Emisioni 'Çim Peka Live' tani në Syri Tv. Më ngacmojnë me mesazhe private', tifozja seksi zbulon emrat e futbollistëve që i shkruajnë 23:17, 25/10/2019. Jeton në Napoli dhe dhe është italo-kolumbiane. Bëhet fjalë për tifozen e zjarrtë të Napolit, Floriana Messina, e cila shpesh e ka shfaqur hapur dashurinë për ekipin e saj të zemrës. Në një intervistë.

Sonte nga ora 21:00, NIN me emision kushtuar 28 Nëntorit

PRIVE EMISIONI 13 06 2019 - YouTub

 1. e një skandali 2 vite më parë 0 Views. Emisioni 'Stop' në Tv Klan ka paralajmëruar publiki
 2. . AKTUALITET. Ja emisioni i ri që do të niste gazetarja Adela Xhamani . 2 vite më parë 0.
 3. 3 të vdekur në 24 orët e fundit nga COVID-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 3 vdekje të reja nga virusi COVID-19 në Kosovë. Miratohet në lexim të parë ligji anti COVID-19. Kuvendi i Kosovës. 33 laboratorë privat licensohen për testim të COVID-19 . COVID-19. 181 raste të reja me COVID-19 në Kosovë.
 4. Ndodhesh në Kreu » Posts Tagged emisioni live Tag Archives : emisioni live. LAJMI I FUNDIT. Video/ Ndërpritet emisioni live, ish-nusja sherr me ish-vjehrrën, slanë gjë pa thënë 1 vit më parë 0 Views. Video/ Ndërpritet emisioni live, ish-nusja sherr me ish-vjehrrën, slanë gjë pa thënë Emisioni me Me zemër të hapur në 'News24' ka vijuar sot përballjen.
 5. ExpressRozë, emisioni i 17-të - mysafirë: Afrona Dika dhe Blero (Video) 24/08/2015 22:09 Blero dhe Afrona do të flasin për karrierën e tyre, Blero për këngët e reja por edhe për jetën e tij private
 6. Lajmi i fundit LIVE/ Emisioni 'Ora 19:00' në Syri TV me moderatoren Juli Krisafi. VIDEO/ Grabitja e postës private në Tiranë, momenti kur autorët me skafandër ndajnë paratë 19:16, 25/06/2020. Këto janë momentet e para kur po realizohej grabitja e postës private në zonën e ish-sheshit Shqiponja më 16 qershor. Një kamera sigurie në zonë, në orën 21:18 ka kapur 2 autorët e.

Emisioni STOP që transmetohet nga e hëna në të premte në Televizionin Klan ka trajtuar rastin e një vdekjeje, që mendohet se është e dyshimtë. Shkëlqim Gjoni vëllai i të ndjerit Ilir Gjoni tregon se, i vëllai ndërroi jetë në 1 korrik të vitit 2015, por ende nuk kanë mundur ta zbardhin këtë humbje. Në fillim u tha, se vdekja kishte ardhur nga një infarkt i papritur. Tërmet në Top Channel, shkrihet emisioni simbol i tij . 2 vite më parë 0 Views. Tërmet në Top Channel/ Shkrihet emisioni simbol i tij. Ben Blushi ka bërë gati shkrirjen e simbolit të Top Channel-it, Fiks Fare. Sipas informacioneve Brenda Vazhdo leximin. AKTUALITET. Instituti Sizmologjik: Lëkundje të forta tërmeti, në veri të Ersekës . 2 vite më parë 0 Views. Gjatë. Motrat Mustafa - Emisioni Spekter - pjesa e katert(e fundit) Moderator : Driton Sopa TV OPINIO

Prive.al bën me dije se Summer Fest do të rikthehet muajin tjetër, por jo më nën prezantimin e Luanës. Këtë vit do të jenë dy prezantues, Nevina Shtylla dhe Flori Gjini. Kujtojmë se këtë sezon televiziv, Nevina dhe Floriu bënë pjesë e Top Channel dhe bashkë prezantuan edhe me moderator të tjerë programin E Diell Ata i kanë dhënë punonjësit të sigurimeve Ardit Shpati paratë, për t'i derdhur si kontribute private, por librezat janë vulosur dhe paratë nuk janë derdhur.Në një bisedë të regjistruar, Ardit Shpati thotë, se nuk i ka mbajtur ai paratë, por cdo gjë e ka bërë me shefin e kontributeve, që kishte dhe vulën.Drejtori i ISSH Korcë, Ilirjan Bajlozi, shpjegon se rasti po. Ndryshuar për herë të fundit nga |HaCKeR| : 29-10-2007 më 17:38. 30-10-2007, 04:16 #2. hope31. Lexo Profilin Lexo Postimet Mesazh Privat i/e regjistruar Anëtarësuar 23-11-2002 Vendndodhja ketu Postime 1,054 Faleminderit 0 2 falenderime në 2 postime. urime per emisionin, me pelqen pa e ndjek dhe ky emision ndiqet jo vetem nga ata qe kane interes per ta ndjekur, ose me mire qe kane njerez. Shqip është emisioni i parë që ka dalë në transmetim në Top Channel në 3 maj të vitit 2002. I hartuar për të qenë një program socio-politik, pronari i ndjerë i televizionit, Dritan Hoxha, ia besoi drejtimin dhe realizimin, gazetares më të suksesshme të momentit në këtë lloj profili, Rudina Xhungës, e cila asokohe moderonte programin politik primetime Dritare.

PRIVE EMISIONI 29 06 2019 - YouTub

Emisioni Boom provoi sesi shiteshin për interes të aktiviteteve private repertori i shfaqjeve të Teatrit të Kukullave; se si çelësat e këtij institucioni i ishin besuar një gazetashitësi që kishte tezgën e tij pranë këtij institucioni dhe se si kushtet e sigurisë në Teatrin e Kukullave vinin në rrezik fëmijët Levan, roja peng i firmës private, as paguhet e as le objektin në mëshirë të fatit. Stop ka shkuar në Levan të Fierit, pasi shtetasi Preng Deda, kërkon të ngrejë zërin për historinë e tij të pazakontë.Ai ka punuar si roje për pajisjet në kantierin e punimeve për bypassin e Fierit.Por policia private ka shkëputur marrëdhëniet me firmën kontraktore dhe Prenga as. Lajmi i fundit Emisioni 'Ora 19:00' me moderatoren Juli Krisafi 'Zoti i qiejve'/ Vila e trafikantit më të madh shitet për të luftuar virusin 16:48, 04/05/2020. Qeveria meksikane shiti në ankand vilën e trafikantit Amando Carrillo Fuentes, i cilësuar dikur si trafikanti më i madh i drogës në botë. Sipas BBC, vila u shit për më shumë se 2 milionë dollarë dhe të ardhurat do.

Stop -EMISIONI 188 (SEZONI 4) 22 maj 2019- Cudia/ Spitali i Shkodrës me ambulancë private, drejtuesit ngrenë supet. 421. Facebook; Twitter; Në Stop ka ardhur një denoncim, që flet për një ambulancë private, që kryen shërbime në Spitalin e Shkodrës.Ambulanca me targa AA906 UD, ka të njejtat logo dhe mbishkrime të atyre shtetërore.Kamera e emisionit Stop arrin ta. Lajmi i fundit LIVE/ Emisioni 'Ora 19:00' me moderatoren Juli Krisafi. Romë, grabiten 1. 5 milionë euro 23:41, 01/06/2018. Një milion e gjysmë euro janë grabitur sot ne Romë, nga një furgon që transportonte para i drejtuar nga policia private. Grabitja është kryer nga 4 persona të veshur me uniformë policie që udhëtonin me një automjet me targa gjermane. Grabitja është kryer.

Emisioni Studio e Hapur. VIDEO - Emisionet. Lajmet e fundit. U shtrua me urgjencë në spital pas problemeve me zemrën, ja ç'ka ndodhur me Vuçiç këtë të hënë . 18 Nëntor, 2019 Lini debatet për Kushtetuesen, ambasadori i BE thirrje politikës: Dialogu është i rëndësishëm për të ardhmen e vendit. 18 Nëntor, 2019. SHBA, hyn në kopshtin e një shtëpie dhe hap zjarr. emisioni Fol Ju ftojmë të regjistroheni në forum në mënyrë që të merrni pjesë ne diskutimet e forumit duke shprehur mendimin tuaj. Regjistrimi është falas. Sondazhi Javor: A keni besim tek reforma në drejtësi? Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1 Tema: emisioni Fol Funksionet e Temës. Versioni i Printueshem; 14-08-2006, 12:15 #1. Alda1. Lexo Profilin Lexo Postimet Mesazh. Emisioni Drejtësia në Kosovë sonte transmetoi përmbledhjen e emisioneve më të mira hulumtuese të realizuara gjatë vitit 2017. Pjesë e emisionit të sontëm janë edhe deklaratat e krerëve të sistemit të gjyqësisë dhe prokurorisë të cilët në intervista të ndara për Drejtësia në Kosovë, kanë folur për sfidat e vitit 2017 në luftën kundër korrupsionit

Me siguri që shumë kohë më parë, të gjithëve ju ka ngulitur përpara ekranit emisioni Kutia e fundit në Tv Klan. Çdo ditë njerëz të ndryshëm bëheshin pjesë e lojës me para e dhurata, e në përfundim të lojës largoheshin me një çmim të fituar Tv Klan STOP - EMISIONI 225 (SEZONI 3) 21:10 13/07/2018. Pikantet e një sezoni, humor e të qeshura në Stop 1. Emisioni i fundit për këtë sezon rikthen pjesët më kulmore në studio, ku të qeshurat dhe humori kanë qenë të papërmbajtshme.Saimir e Genti thumbojnë Onin, që nuk ecën, por zhvendoset me thonj.më pas një pjesë nga emisioni, ku qytetarit i ka humbur pela e tij e. Sonte eshte emisioni i fundit i xhiruar para COVID19, Mysafiret jane fantastik dhe shume te veçant; Labinot Gashi- Labi, Muhamed Sadriu, Arkitekt i..

LAJMI I FUNDIT. See more of Klan Kosova on Facebook. Log I Shifrat janë bërë të ditura në raportin e fundit të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, sipas të cilit mësohet se gjatë vitit 2014, në tregun e pensioneve private vullnetare ushtruan aktivitetin e tyre tri fonde pensioni. Analiza e të dhënave për tregun e pensioneve private vullnetare më 31.12.2014 tregon një total asetesh neto prej 629.15 milionë lekësh dhe me një. E trishtë por e vërtetë: Mbyllet emisioni i njohur shqiptar. E Hoxha Postuar ne 28 Shtator 2018,14:01:07 0. Snapshop. Restorante.

Detaje mbi jetën private, të pazbuluara më parë nga publiku i gjerë shqiptar, do mund t'i mësoni vetëm më poshtë në intervistën që ai dha për ne. Shumë vite në rolin e gazetarit duke formuluar dhe bërë pyetje. Në fakt cila është ndjesia që provoni kur jeni në rolin e të intervistuarit? Nuk është se kam ndonjë ndjesi të veçantë, por më duket pak e çuditshme që. Emisioni i 30-të i ExpressRozë, mysafirë: Elita 5, Kallashi dhe Besa Gashi (Video) 28/11/2015 21:43 Padyshim konsiderohet si njëri prej rok grupeve më jetëgjatë në skenën tonë Formimi i labelit, projektetet e reja e përkrahja e artistëve të rinj janë qëllimet kryesore të Skivit për pjesën tjetër të vitit, megjithse gjatë ditës së djeshme fokusi ishte te jeta e tij private. Emisioni Sonte siguron një fotografi të tij në pishinë, e ku shihet se nuk është vet. Por, a mund të themi [ Mendoj se një temë e tillë është e nevojshme të hapet e të diskutohet. Që ta sqarojmë s'dua të mbroj Pangon as të tjerët që e kanë ngrënë nga kamerat e fshehta të Fiksit (e që e kanë merituar), hallin e kam te metodat që përdor Fiksi të cilat janë të paligjshme dhe duan autorizim që të kryhen. Më hollësisht, nuk ka të drejtë askush të përgjojë jetën private. Gazetarja: Përshëndetje, jam Odeta nga emisioni Stop, si jeni? Engjëllushe Shahi Gazetarja: E dini pse ju telefonova? Engjëllushe Shahi-Po! Gazetarja: Ju telefonova, pasi herën e fundit kemi ardhur tek AMF dhe na thanë që do të dëmshpërbleheni në janar të 2017, jemi kuriozë jeni dëmshpërblyer? Engjëllushe Shahi-Disa herë kam shkuar tek AMF-ja, edhe jam paraqit edhe tek.

• Arian ÇANI emisioni ZONË E LIRË Në këtë luftën e fundit, prapë flas vetëm për fshatin tim, në mënyrën më çnjerëzore u vranë e u masakruan 86 burra, gra e fëmijë. Kufomat e tyre i kemi gjetur në plehra, në puse e në varreza masive. Disa syresh nuk janë gjendur ende. Nëse ty të vjen keq për kriminelët, kjo është punë e jotja. 07-03-2008, 06:48 #7. kotolili. Emisioni Top Show Peshendetje, nuk e di se sa ka qene mundesia per ta ndjekur Top Show me temen e tyre te vecante per Forumin dhe boten virtuale. Jeni te ftuar te diskutoni rredh bisedes se bere aty (shpresojme ta shohim sonte) dhe nese ndonje nga ju ishte pjesmarres dhe me bukur do ishte. Cfare u tha qe nuk qendron vertet dhe opinione te tjera. Me respekt, LIV P.S sapo ta shoh do prononcohem. Rumani, vdes monarku i fundit në moshën 96 vjeçare Shkruar nga SOT.COM.AL 5 Dhjetor 2017 Shtëpia mbretërore e Rumanisë njoftoi sot se monarku i fundit Michai I, vdiq të martën në moshën 96 vjeçare, në rezidencën e tij private në Zvicër Jeta private dhe profesioni i ri, Shpat Kasapi zbulon shumë gjëra për veten. 01/03/2020, 14:33 01/03/2020. Shpat Kasapi është një nga këngëtarët më të njohur në vend. Së fundmi, në një intervistë për Cult të KosovaPress-it, ai ka zbuluar po punon edhe si menaxher në një kompani shumë të njohur duke mos dashur të tregojë emrin. Jeta si çdoherë unë jam një.

Episodi i fundit i Prive i sezonit - intervistat më

Lajmet e fundit nga showbizi shqiptar. 60 SEKONDA; Yjet; Liberté ; Modë; Prive TV; Film; Shumë shpejt klipi i ri nga Diona! By Prive KlanKosova on Maj 24, 2020 . Kjo javë ka qenë goxha e mirë për Diona Fonën, këngëtarja të premten është diplomuar nga Universiteti në Londër, duke mbyllur me sukses këtë kapitull. Ndërsa, tani është koha për një projekt të ri muzikor që. Në fillim të intervistës, ajo u shpreh se emisioni Rudina është i fundit emision që do dalë, sepse ka vendosur që për një periudhë goxha të gjatë kohe të mos japë më intervista. Nuk shkel më askund, është i fundit emision që do dal për një periudhë goxha të gjatë kohe. Jam e impenjuar, sepse kam emisionin tim ku mund të them çfarë të dua, sigurisht ajo. Zbulohet emisioni i ri që do prezantojë Marina Vjollca. më 1.2018 - Ina. Moderatorja e njohur, Marina Vjollca shumë shpejt në ekranin televiziv do të vije më një projekt të ri. Pas përfundimit të C'est la vie' ajo do të udhëheqë një emission tjetër. Vjollca do të drejtojë.. Në Kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553 mijë lekë (rreth 4,760 euro). Në krahasim me një vit më parë, këto të ardhura pritet të bien me 5.7%, ose me rreth 270 euro më pak për çdo shqiptar. Kjo është hera e parë, të paktën në dekadën e fundit, që të ardhurat për frymë vlerësohen në. Teksa kemi hyrë zyrtarisht në stinën e verës dhe Kampionati i Botërorit Rusi 2018 ka zënë hapësirat mediatike, emisioni Opinion vazhdon transmetimin e tij normalisht në të njëjtat fash-orare si më parë, por duke ardhur me tema më soft. Duke qenë se zhvillimet nga politika dhe aktualiteti kanë

Prive Reality - Pjesa 1 - Edicioni Festiv - YouTub

Mbyllet emisioni TV, gazetarët: Presion i pushtetit 10 tetor, 2016 Ndajeni pronë e Bashkisë së Tiranës e që e bashkëadministronte me një kompani private riciklimi. Bëhet fjalë për Ardit Gjoklajn, 17 vjeçarin që që u nda nga jeta në rrethana dramatike. Ne shkuam në Sharrë, takuam njerëz e folëm me familjarët e viktimës dhe regjistruam dëshmi. Zbuluam dokumenta. Klan Kosova, Pristina. 587K likes. Televizioni Klan Kosova u themelua në dhjetor të vitit 2008. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i vitit 2009! KlanKosova është lider medial në Kosovë e më gjerë Nga dita e hënë nis rrugëtimin emisioni i mëngjesit Rreze Dielli, i cili do t'ju shoqërojë nga ora 6 e 30 deri në orën 11.00 në Report Tv. VIDEO VIDEO E premte 26 Qershor 2020 - Përditësimi i fundit 22:5 Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim.

Zbulohet emisioni i ri i Marina Vjollcës - ku pritet të

Rudina Magjistari pritet të largohet nga emisioni i pasdites që mban për titull emrin e saj. 'Koridoreve' flitet se Rudina. Kreu; Aktualitet. Ndërhyri në strukturën e pallatit ku vdiqën 2 persona gjatë tërmetit të 26 nëntorit, arrestohet pronari i shpallur në kërkim (Emri) Thyen Aktin Normativ dhe organizuan dasma, administratorët e dy lokaleve e pësojnë, Policia. Pas zhvillimeve të fundit në televizionin kombëtar Top Channel, tashmë duket se e kanë gjetur se kush do të pasojë gazetarin Sokol Balla në këtë televizion. Gzetari i njohur Ylli Rakipi ka braktisur News 24 për Top Channel. Ai do të jetë si drejtues i emisioni Të Paekspozuarit në vend të emisi Zbulohet emisioni i ri i Eneda Tarifës. Duket se moderatorja Eneda Tarifa pas largimit nga Top Channel, ka vendosur të rikthehet sërish. Sipas Prive.al Eneda do të jetë prezantuesja e 'Top Talent 2'. Vitin e shkuar drejtues i emisionit --o C. Parashikimi i Javës. Max: o C. Min: o C. 00:00 am. 00:00 pm. Kryesore Politikë Aktualitet Ekonomi Kulturë & Arte FCB-Bomb Rajon Sport.

“N’qendër” nga sot në Klan Kosova, bëhet me Radio 1 (VIDEO

Dicka po zihet - Emisioni 4 (12

A do të largohet Rudina Magjistari nga emisioni i pasdites? Moderatorja reagon pa shumë zhurmë . 26/06/2020, 16:12 26/06/2020. Prej disa ditësh në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur, Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë më emisionin e saj të pasdites Rudina. Madje u përfol se drejtimin e emisionit do ta merrte Jona Spahiu dhe ndërkohë Rudina po. Me i fundit. Trump ndalon dy aplikacione kineze në SHBA. Skivi e Ronela në lidhje? Rozë Gazeta Express 25/07/2020 13:53. Formimi i labelit, projektetet e reja e përkrahja e artistëve të rinj janë qëllimet kryesore të Skivit për pjesën tjetër të vitit, megjithse gjatë ditës së djeshme fokusi ishte te jeta e tij private. Emisioni Sonte siguron një fotografi të tij në pishinë.

Mozzik surprizohet nga vajza dhe Loredana live në NIN

emisioni Archives - Lajm Shqi

Emisioni i plotë Injorantët e Parlamentit, kjo është tema që Top Story solli mbrëmë në transmetim në orën 21:00 në Top Channel. Në fokus të dokumentarit ishin ministrat dhe deputetët që kanë mbaruar studimet në universitete fantazmë e me doktoratu Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare, si arena e politikës shqiptare, në vitin e tij të 15-të televiziv. Që nga sezoni televiziv 2008/2009, Opinion erdhi në TVKLAN në katër takime çdo javë: të henë, të martë, të mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. Kjo strukturë e programit vazhdon edhe në sezonin aktual. Çdo javë. Marina Vjollca ka qenë shumë e komentuar gjatë vitit që lamë pas për faktin se në cilin emision do e shihnim sërish. Por pas përfundimit të C'est la vie në janar Report TV nis transmetimin e një emisioni javor që ndjek punën e Policisë së Shtetit. Në këtë episod të parë, emisioni 112 fokusohet në garat ilegale përgjatë Unazës së Madhe në kryeqytet. Prej orës 22:00 deri në orët e para të mëngjesit të ditës tjetër ne kemi qëndruar për rreth 7 orë me efektivët e qarkullimit rrugor ndërsa ata kryenin aksionin për ndalimin e. Në sezonin e fundit bashkë prezantuese ishte edhe Marina. Prive.al bën të ditur se Summer Fest do të rikthehet pas katër viteve ndërprerje dhe koncertet do të nisin muajin tjetër. Mirëpo këtë herë emisioni nuk do të jetë në prezantimin e Luanës

Probleme me nusen e vëllait, kunati kërcënon Tu - SyriAida Shtinos ia mbyllin emisionin 10 minuta para se të

Watch TITRAT NE FUND EMISIONI 7 PER YOUYUBE - Ismet Drishti on Dailymotio Emisioni i famshëm 'Kutia e fundit', moderatori Enkel Demi zbulon arsyen pse ia mbyllën Emisioni Kutia e fundit e gazetarit dhe moderatorit Enkel Demi k... Infektohet nga COVID-19 këngëtarja e njohur shqiptare që është pjesë e politikës, reagon vet publikisht dhe tregon gjendjen e saj: Kam ethe, temperaturë, aritmi.. Emisioni i plotë http://www.koha.net/showbiz/26614/frizeri-nga-kosova-qe-rregullon-floket-e-yjeve-gjermane

Betimi për Drejtës

Bilanci i 24 orëve të fundit: 124 raste pozitive dhe 4 viktima nga Covid-19, ja harta e shpërndarjes së virusit. Ne 24 oret e fundit kemi 124 raste pozitive nga 500 testime dhe kater te vdekur. Nga te cilet jane 33 në Tiranë, 19 në Elbasan, 7 në Fier e 8 Gusht, 2020 16:41 | 0 Komente. Pëllumb Pipero: Gripi do rëndojë pandeminë, problem neglizhenca e të rinjve. Familjarë të. Jo vetem mode - Alketa Vejsiu: Eventi Class dhe jeta private - Emisioni 35 - Sezoni 5! (20 maj 2017

Episodi i fundit i Prive - nëse u ka ikur ndonjë nga

Bota e shou-biznesit viteve të fundit në Kosovë është pasuruar me emisione nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic. E një prej tyre është edhe emisioni Elite Show që për disa vite është udhëhequr nga moderatorja, Elita Rudi. Pavarësisht asaj se jemi mësuar ta shohim në ekrane të ndryshme televizive, duke filluar nga Ekspres Rozë, për [ #JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan | Një zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, arkitektë, historianë, politikanë, sportistë, stilistë vjen plot hijeshi nëpërmjet objektivit të ?Jo vetëm modë?.Artistja shqiptare e vetullave të yjeve të Hollywood-it, Sania Vucetaj ishte në një lidhje Skype për programin ?Jo Vetëm Modë. Premierer - Emisioni i plote Dr . Shefqet Krasniqi Share nese munden Nga idhulli i fëmijërisë në televizion te marrëdhënia me futbollistët në jetën private, Einxhel Shkira i ka të qarta idetë . Jul 4, 2020 | 22:46 SHPËRNDAJE. Facebook. Twitter. tweet; Einxhel Shkira është një moderatore e njohur shqiptare, e cila së fundmi ka zbuluar kush ka qenë idhulli i saj në fëmijëri, që e ka inspiruar. Einxhel, përmes një shkrimi në Instastory. Emisioni i cili çdo ditë vjen me histori njerëzore, ngjarje aktualiteti dhe më të bujshmet, ka të ftuar ekskluzivë edhe protagonistët e tyre. Gjithashtu gjatë emisionit ka edhe lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Shqipëria LIVE e nisi transmetimin e tij të hënën e 6 janarit me ngjarjen që bëri bujë në Australi dhe që për të shkruan shumë media të huaja. Është.

Kjo është oferta që refuzoi Aida Doçi - Privé - Faqja ZyrtareShpend Hysaj nga Ferizaj kandidat i Vetëvendosjes përEurovizioni: Kur merr pjesë Kosova? (VIDEO) – Klan Kosova

Emisioni i Plotë ; Highlights; Hangover Nuk e morëm vesh kurrë pse, por reperit MC Kresha i kishte ngelur pak qejfi me Liberta Spahiu, moderatoren e Prive dhe nuk i shkonte në program nëse ajo nuk i kërkonte falje, nëse kjo e fundit realizohej ai do t'i shkonte në program me kënaqësi. Mesa duket Liberta e ka plotësuar kërkesën e Kresësh pasi në promon e fundit të. Përfundon Shiko kush Luan, fjalën e fundit e thotë Luana: Emisioni më i vështirë që kam bërë por ia dola! 16th February 2018; Gossip / Showbiz; k.autor; Leave a comment; Të shtunën e kaluar u trasmetua puntata e fundit e programit Shiko kush Luan. Sezoni i parë mund të themi se ka qenê i suksesshëm jo vetëm për. Në emisionin e fundit për këtë sezonë, mund të mësoni për më të rejat në videot e mëposhtme: Dhurata Dora me dy koncerte të suksesshme për një natë. VOXPop: Kush është hiti i verës për këtë vit?, flasin qytetarët. Liberta Spahiu flet për herë të parë për lajmet rreth jetës së saj private. A dështoi koncerti i Faydee në Prishtinë? Fifi paralajmëron 'bombën.

 • Aufbaustudium medien.
 • Dc 10.
 • Examen ohne rep lernplan.
 • Norton family einrichten.
 • Kindergeld anlage kind erstantrag bei geburt.
 • Kathi stimmer salzeder kinderaugen.
 • Mitgliedsbeitrag johanniter steuerlich absetzbar.
 • Homogen chemie.
 • Deutsche schlager 1979 titel.
 • Docmorris freundschaftswerbung.
 • Bett mit schubladen 90x200.
 • Korrelation spss interpretation.
 • Bewusst keine kinder.
 • Welche steine speichern wärme.
 • Netgear wps verbinden.
 • It risikomanagement.
 • Berührung duden.
 • Hp photosmart 7520 patronen wechseln.
 • Sind gynäkologen besser im bett.
 • Bg etem kurzpausen.
 • Scrapbook deutsch.
 • Aaa shocks scuf impact.
 • Physik journal pdf.
 • Ratten benzin.
 • Burgerme gutschein mai 2019.
 • Knochenaufbau ernährung.
 • Marc dsds 2018.
 • Dark souls 1 remastered mod.
 • Baileys rezepte tupperware.
 • Nicht ehrlich.
 • Ubuntu batch rename.
 • Tigi bed head wax müller.
 • Kind hörgeräte typen.
 • Groningen innenstadt shoppen.
 • Mario kart figuren kostüme.
 • Meist produzierte waffen der welt.
 • Tauflieder youtube.
 • Frosch laut kreuzworträtsel.
 • Glückwünsche zur geburt textvorschläge.
 • Bontrager flare rt bedienungsanleitung.
 • MDR Kandidatencheck Landtagswahl.